Movies
Ratings
543
Knives OutRated ★ 5.0
Beautiful BoyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 4.0