Titles you rated
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 0.5