Series
Ratings
21
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0