Series
Ratings
142
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Peep ShowRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
Modern LoveRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0