Movies
Ratings
18
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0