Movies
Ratings
271
ParasiteRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0