Movies
Ratings
744- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Clown of a SalesmanRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0