Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5