Movies
Ratings
49
The GiverRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 4.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Wedding RingerRated ★ 5.0