Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- AliveRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Shrek the HallsRated ★ 3.5
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 2.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0