Movies
Ratings
258
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
After EarthRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 4.0