Movies
Ratings
76
My One and OnlyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Across the UniverseRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0