Movies
Ratings
269
Decision to LeaveRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Central StationRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
Race for Your Life, Charlie BrownRated ★ 3.5
HomeRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 3.5
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher RobinRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0