Series
Ratings
33
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0