Titles you rated
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- Phantom SingerRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 1.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.5- 세계테마기행 - 셰익스피어 문화기행Rated ★ 3.5
- MirandaRated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 이베리아 반도의 유혹, 스페인Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5