Movies
Ratings
326
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5