Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0