Movies
Ratings
30
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 1.0
The Prince of TidesRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
FluRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
21Rated ★ 1.5