Titles you rated
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Better Than UsRated ★ 4.0
Better Than UsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0