Movies
Ratings
68
Music and LyricsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5