Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sunset SunriseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Honey and CloverRated ★ 2.0
DamselRated ★ 3.0
Laal Singh ChaddhaRated ★ 3.5