Series
Ratings
111
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0