Titles you rated
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5