Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5