Titles you rated
The LunchboxRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0