Series
Ratings
30 Black MirrorRated ★ 4.5 Black MirrorRated ★ 4.5
 Santa Clarita DietRated ★ 4.0 Santa Clarita DietRated ★ 4.0
 Santa Clarita DietRated ★ 3.5 Santa Clarita DietRated ★ 3.5
 Santa Clarita DietRated ★ 4.0 Santa Clarita DietRated ★ 4.0
 Abnormal SummitRated ★ 3.5 Abnormal SummitRated ★ 3.5
 Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0 Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
 Good GirlsRated ★ 4.0 Good GirlsRated ★ 4.0
 Good GirlsRated ★ 3.5 Good GirlsRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
 13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5 13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0