Movies
Ratings
34
ArrivalRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5