Movies
Ratings
368
Sense8: Creating the WorldRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The BabysitterRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0