Movies
Ratings
206
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Someone GreatRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 1.0