Titles you rated
Miss ConspiratorRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
RidersRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5