Movies
Ratings
194
The TransporterRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
AlienRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5