Movies
Ratings
151 The Water DivinerRated ★ 1.5 The Water DivinerRated ★ 1.5
 All for LoveRated ★ 0.5 All for LoveRated ★ 0.5
 The Show Must Go OnRated ★ 4.0 The Show Must Go OnRated ★ 4.0
 The Prince of EgyptRated ★ 4.5 The Prince of EgyptRated ★ 4.5
 The NeighborsRated ★ 2.0 The NeighborsRated ★ 2.0
 Hi! Dharma!Rated ★ 1.5 Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
 Secret ReunionRated ★ 1.5 Secret ReunionRated ★ 1.5
 May 18Rated ★ 0.5 May 18Rated ★ 0.5
 Jurassic Park IIIRated ★ 1.0 Jurassic Park IIIRated ★ 1.0
 Spider-Man 2Rated ★ 3.5 Spider-Man 2Rated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 Taken 2Rated ★ 1.5 Taken 2Rated ★ 1.5
 Secret SunshineRated ★ 3.0 Secret SunshineRated ★ 3.0
 Back to the Future Part IIRated ★ 3.5 Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
 Back to the FutureRated ★ 3.5 Back to the FutureRated ★ 3.5
 HauntersRated ★ 0.5 HauntersRated ★ 0.5
 Hoodwinked!Rated ★ 2.0 Hoodwinked!Rated ★ 2.0
 The Simpsons MovieRated ★ 4.0 The Simpsons MovieRated ★ 4.0
 Maundy ThursdayRated ★ 3.0 Maundy ThursdayRated ★ 3.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0