Series
Ratings
294
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0