Movies
Ratings
408
The WarriorRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0