Titles you rated
SurrogatesRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 5.0