Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0