Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5