Titles you rated
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0