Movies
Ratings
219
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The MegRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0