Titles you rated
- Fake FamilyRated ★ 3.0
- PianistRated ★ 2.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 1.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
You Raise Me UpRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 0.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- The Reason I'm Getting MarriedRated ★ 2.5
- Like a MiracleRated ★ 2.5
A Culprit Among FriendsRated ★ 4.5