Movies
Ratings
1446
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
Fair PlayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
God's Crooked LinesRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 4.5
PossessorRated ★ 3.0