Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
TwentyRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
PompeiiRated ★ 5.0