Movies
Ratings
64
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Re-encounterRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0