Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0