Titles you rated
Running ManRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0