Movies
Ratings
135
Blood DiamondRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5