Movies
Ratings
80
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5