Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5