Titles you rated
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0