Series
Ratings
107
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5